logoglavni.png

sektor

Bilten objavljuje:

Subota 14.10. u 20h - Sektor 24/1
Nedjelja 15.10. u 20h - Sektor 24/2

#sektor24 , podsektor: Opatovina 11

SEKTOR 24
prema drami Milice Luksic: Valentinovo – dan zaljubljenih

redatelj: Lovro Krsnik

SUNCE, zlatokosa domacica: Zrinka Anticevic
TIN, njen covjek: Marko Movre
ISTJERIVAC, po zanatu: Matija Major
SRECKO, vodic: Neven Aljinovic Tot

Scenografija i rekviziti: Zrinka Anticevic
Izrada rekvizita i scenografije: grupa
Dizajn svjetla: Lovro Krsnik

Više...

Popis ljudi raspoređenih po dionicama koji su položili audicije za Akademski zbor u održane 7. i 9. listopada 2017.

Prva proba bit će održana u petak 13. listopada u 19:00 sati na FER-u, vidimo se!:

Aleksovska Simona, Alt 1
Baretić Katarina, Alt 2
Baričević Karla, Sopran 1
Bender Luka, Tenor 2
Crnogorac Filip, Tenor 2
Čupić Mirna, Sopran 1
Ćuk Melina, Sopran 1
Drach Maja, Alt 1
Erceg Joško, Tenor 2
Gašpar Janko, Tenor 2
Geček Sebastian, Tenor 2
Glavačević Tomislav, Tenor 2
Gorupić Nikola, Bas 2
Hodak Fran, Tenor 2
Hohnjec Ida, Sopran 2
Hren Ana, Alt 1
Jambrek Petrak Ines, Sopran 2
Kasun Dominik, Tenor 1
Kiseljev Andrej, Bas 1
Kobeščak Domagoj, Bas 1
Kottek Lea, Sopran 2
Kottek Svijetlana, Alt 1
Kottek Tomislav, Bas 1
Kovačević Marija, Sopran 2
Krasnov Damir, Bas 1
Krsnik Mirta, Sopran 2
Lastovčić Dominik, Bas 1
Leko Pave, Tenor 2
Libakov - Livanov Andrej, Bas 1
Macan Anja, Sopran 1
Mađer Cornelia, Alt 1
Majerić Helena, Sopran 2
Maričić Lovro, Bas 2
Martini Paulina, Sopran 2
Mikloušić Marko , Tenor 1
Milošević Marijeta, Alt 2
Modrić Hana, Sopran 1
Nimac Nina, Alt 1
Opačić Ozren, Bas 2
Orlović Vedrana, Alt 1
Ostružnjak Ivan, Tenor 2
Pavlović Andrej, Tenor 1
Pehar Luka, Bas 1
Perić Monika, Alt 1
Pernar Martina, Alt 1
Ponjević Mate, Tenor 2
Potočnjak Magdalena, Alt 1
Primorac Gabrijela, Sopran 2
Raguž Marko , Tenor 1
Raguž Marta, Alt 1
Raič Anja, Sopran 2
Salom Nađa, Alt 1
Samodol Marta, Sopran 1
Scholz Ida Katarina, Alt 1
Sinjeri Lovro, Bas 1
Skelin Marta, Alt 1
Somi Valerija, Alt 1
Stipančić Ela, Alt 1
Stojaković Igor, Tenor 2
Šimić Mirjana, Sopran 2
Šimunivić Elena, Sopran 2
Špacapan Zvonimir, Bas 1
Štefanec Tanja, Alt 1
Šušak Sandra, Sopran 2
Šuvalić Denis, Bas 1
Tečer Ivan, Tenor 2
Tisaj Maja, Alt 2
Tomašević Antun, Bas 1
Trbojević Barbara, Alt 2
Triva Ivana, Alt 1
Trogrlić Lucija, Alt 1
Tuđman Ivona, Sopran 1
Vajda Nika, Sopran 2
Večerić Jasmina, Alt 1
Vidaković Martina, Sopran 1
Vranešić Petra, Sopran 2
Ždralović Sanja, Alt 1
Žnidaršić Marina, Alt 2
Žužul Iva, Sopran 2

audicijaAudicija i prijem novih članova u Folklorni ansambl će se održati prema sljedećem rasporedu:

Pjevači-plesači:
Lokacija: Studentski dom "Stjepan Radić" - dvorana Pauk, Jarunska ulica 2
ponedjeljkom (25.9., 2.10., 9.10., 16.10.) u 20 sati
srijedom (27.9., 4.10., 11.10., 18,.10.) u 20 sati

Svirači tambura, violine i tradicijskih glazbala:
Lokacija: Mjesna zajednica, Horvati-Srednjaci, Horvaćanska 54
ponedjeljkom (25.9., 2.10., 9.10., 16.10.) u 20 sati
srijedom (27.9., 4.10., 11.10., 18,.10.) u 20 sati

Više članaka...

Stranica 1 od 2

Početak
«
1
Gostovanje na Korčuli Trg svete Justine, 23.09.2017., 20.00 sati
Folklor u Litvi Gostovanje Folklornog ansambla u Litvi na MEĐUNARODNOM FESTIVALU FOLKLORNE GLAZBE I PLESA „EŽERŲ SIETUVA 2017“ od 21. do 23.07.2017.
ROŽNOVSKE SLAVNOSTI 2017 Starija dječja grupa gostuje na festivalu u Češkoj od 7. do 9.7.2017. ROŽNOVSKE SLAVNOSTI 2017, 7. - 9.7.2017.Rožnov pod Radhoštem
Dječji Folklorni festival u Mariboru Srednja dječja grupa Folklornog ansambla gostuje na 19. DJEČJEM FOLKLORNOM FESTIVALU “FOLKART 2017.”, MARIBOR od 29.06. do 01.07.2017.
Folk Azores 2017 Gostovanje Folklornog ansambla na festivalu na Azorima, Portugal od 13. do 20. kolovoza 2017. Program festivala.
41. Susreti zagrebackih glazbenih amatera 41. Susreti zagrebackih glazbenih amatera Centar za kulturu Precko, 03.06.2017.  
Koncert na Floraartu Međunarodna vrtna izlozba Floraart Jezero Bundek, 09.05.2017.